Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy uroczystość I Komunii Świętej. Do soboty włącznie będziemy razem z dziećmi komunijnymi uczestniczyć w „białym tygodniu”.
W poniedziałek Msza Święta celebrowana będzie wyjątkowo o godz. 17.00, nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00.
W środę biuro parafialne będzie czynne tylko rano od godz. 8.00 do 10.00, w środę nie będzie zdrowasiek na zmarłych.
W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało.Msze Święte będą celebrowane o godz. 7.30 i 9.00. Nie będzie Mszy Świętej o 11.00 i 18.00. Procesja do czterech ołtarzy rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 9.00.
Serdecznie prosimy o przygotowanie ołtarzy, baldachimu, feretronów, chorągwi i pocztów sztandarowych. W procesji prosimy o udział także dzieci pierwszokomunijne. Zadbajmy również o udział w Oktawie Bożego Ciała baldachimu, feretronów, chorągwi.
Próba dla dziewczynek sypiących kwiaty w poniedziałek o 16.00.W tym tygodniu przypada I piątek oraz I sobota miesiąca
W piątek:spowiedź od godz. 7.30 do 8.00,o godz. 8.00 – Msza Święta z nabożeństwem pierwszopiątkowym oraz rozpoczęcie Adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00,spowiedź po południu od godz. 17.15 do 18.00,godz. 18.00 – Msza Święta z nabożeństwem pierwszopiątkowym, a następnie wieczór uwielbienia i chwały.
Chorych i osoby starsze ks. Proboszcz odwiedzi w piątek od godz. 9.00, ks. wikariusz w sobotę od godz. 9.00.
W sobotę:różaniec o godz. 7.30 prowadzi wspólnota Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej z Kolonii,Msza Święta o godz. 8.00 z nabożeństwem pierwszosobotnim (po Mszy Świętej nie będzie spotkania dla Żywego Różańca).
Msze Święte od uczestników pogrzebu:śp. Brunona Piernickiego w środę o 18.00,Małgorzaty Konkol w czwartek o 9.00.
Msza Święta w intencji róży pw. św. Filomeny – 6. rocznica zawiązania w środę o 18.00, w intencji róży św. Jadwigi Królowej w niedzielę o 7.30.


