RÓŻANIEC w intencji pokoju na świecie w: poniedziałek, wtorek, piątek o 17.30, w sobotę o 7.30.
NABOŻEŃSTWA MAJOWE odmawiamy w naszym kościele po zakończonej wieczornej Mszy świętej.
SPOTKANIA DLA DZIECI przygotowujących się do I Komunii w poniedziałek i czwartek o godz. 16.30.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 odbędzie się w naszej parafii uroczystość I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Msze święte za tydzień będą odprawiane o stałych godzinach – bez zmian.
ZDROWAŚKI ZA ZMARŁYCH cz. II w środę o 17.30.
Msza święta w intencji RODZICÓW PO STRACIE DZIECKA w środę o 18.00.
W czwartek obchodzić będziemy liturgiczne wspomnienie bł. Kardynała Wyszyńskiego, RÓŻANIEC W INTENCJI POWOŁAŃ o 17.30 prowadzi róża R. O. bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członkom tej róży życzymy opieki Patrona.
W sobotę 13 czerwca zapraszamy na WYJAZD DO POLANOWA na Odpust Kaszubski ku czci NMP-Bramy Niebios. Koszt 70 zł. Są również jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie od 28.06 do 09.07.2026. Koszt 1900 zł i 450 euro.
W środę o godz. 18.00 Msza święta od uczestników pogrzebu śp. Krzysztofa Cierockiego oraz śp. Krystyny Kuchty, w piątek o godz. 18.00: Msza święta za śp. Bożenę Szutenberg w I rocz. śm, w sobotę o 18.00 za śp. Zbigniewa Markowskiego w I rocz. śm., niedzielę o 7.30 za śp. Członkinie róży św. Elżbiety i o błogosławieństwo dla żyjących członkiń.


